Morning Guru (2 kapsle)

Spolu s odborníky jsme vyvinuli nové Morning Guru kapsle proti kocovině. Morning Guru obsahuje unikátní kombinaci vitamínů a přírodních látek, které podporují odbourávání alkoholu a funkci jater. Morning Guru dostane vaše játra do skvělé formy, takže budou lépe odbourávat alkohol a acetaldehyd, který je zodpovědný za naše kocoviny. Zároveň vám Morning Guru doplní některé chybějící vitamíny, které se při konzumaci alkoholu vytrácejí. Díky Morning Guru se prostě ráno budete cítit lépe!

Dávkování: Jedna kapsle před a druhá po konzumaci alkoholu (nebo před spaním). Toto balení obsahuje 2 kapsle (1 dávka), takže vám vystačí pouze na jeden večer.

75 Kč
Skladem

Při odbourávání alkoholu jsou naše játra vystavena zvýšené zátěži. Spolu s odborníky jsme vyvinuli Morning Guru kapsle proti kocovině, které našim játrům tuto činnost usnadní.  

Morning Guru například obsahuje:

  • Ostropestřec mariánský (Silybum marianum)  - napomáhá normálnímu trávení a pročištění organismu. Zároveň pozitivně působí na funkci a ochranu jater.
  • Grape seed (Vitis vinifera) - antioxidant, který napomáhá normální činnosti kardiovaskulární soustavy.
  • Klanopraška čínská - podporuje normální trávení, funkci jater a pročištění organismu.
  • Vitamíny ze skupiny B – ty se během konzumace alkoholu rychle vytrácejí, takže je důležité je tělu co nejdříve doplnit.

Kapsle jsou celulózové, takže Morning Guru je vhodný i pro vegany.

Morning Guru je také možné užívat i dlouhodobě. Pro více informací navštivte FAQ