Morning Guru (30 kapslí)

Spolu s odborníky jsme vyvinuli nové Morning Guru kapsle proti kocovině. Morning Guru obsahuje unikátní kombinaci vitamínů a přírodních látek, které podporují odbourávání alkoholu a funkci jater. Morning Guru dostane vaše játra do skvělé formy, takže budou lépe odbourávat alkohol a acetaldehyd, který je zodpovědný za naše kocoviny. Zároveň vám Morning Guru doplní některé chybějící vitamíny, které se při konzumaci alkoholu vytrácejí. Díky Morning Guru se prostě ráno budete cítit lépe!

Dávkování: Jedna kapsle před a druhá po konzumaci alkoholu (nebo před spaním). Toto balení obsahuje 30 kapslí (15 dávek), takže vám vystačí na 15 večerů. 

349 Kč
Momentálně nedostupné

Při odbourávání alkoholu jsou naše játra vystavena zvýšené zátěži. Spolu s odborníky jsme vyvinuli Morning Guru kapsle proti kocovině, které našim játrům tuto činnost usnadní.  

Morning Guru obsahuje:

  • Ostropestřec mariánský (Silybum marianum)  - napomáhá normálnímu trávení a pročištění organismu. Zároveň pozitivně působí na funkci a ochranu jater.
  • Grape seed (Vitis vinifera) - antioxidant, který napomáhá normální činnosti kardiovaskulární soustavy.
  • Klanopraška čínská - podporuje normální trávení, funkci jater a pročištění organismu.
  • Vitamíny ze skupiny B – ty se během konzumace alkoholu rychle vytrácejí, takže je důležité je tělu co nejdříve doplnit.

Kapsle jsou celulózové, takže Morning Guru je vhodný i pro vegany.

Morning Guru je také možné užívat i dlouhodobě. Pro více informací navštivte FAQ