FAQ

Jak to funguje?

Při odbourávání alkoholu vzniká vedlejší produkt - acetaldehyd, který je zodpovědný za naše kocoviny. Morning Guru obsahuje vitamíny a přírodní látky, které podporují činnost jater, a tudíž i odbourávání tohoto vedlejšího produktu. Prostě v Morning Guru dáváte svému tělu potřebné látky, které mu pomohou se vypořádat s odbouráváním alkoholu, takže se pak ráno cítíte dobře. Zároveň si chráníte játra, která jsou při konzumaci alkoholu silně zatěžována.

 

Jak se Morning Guru užívá?

Vezměte si jednu kapsli před konzumací alkoholu a druhou po posledním drinku (nebo před spaním). Kapsle zapijte dostatečným množstvím vody.

 

Je Morning Guru bezpečné?

Ano. Při vývoji Morning Guru jsme pečlivě respektovali jak české, tak evropské předpisy. Nemusíte se bát Morning Guru užívat, a to i dlouhodobě.

 

Má smysl používat Morning Guru, když jdu jen na dvě skleničky?

Ano. I při konzumaci menšího množství alkoholu se tělo musí vyrovnávat s jeho negativními účinky. Morning Guru pomáhá chránit játra, takže je dobré ho brát i při konzumaci menšího množství alkoholu.

 

Je Morning Guru vhodný i pro vegany?

Ano, používáme celulózové kapsle, takže Morning Guru je vhodný pro vegetariány i vegany.

 

Jak maximalizovat účinky Morning Guru?

V průběhu konzumace alkoholu pijte dostatečné množství vody či minerálky. Tím omezíte dehydrataci, která vašim játrům často ztěžuje práci.Pokud se k tomu i dobře najíte, tak tím nic nezkazíte.